Na sprzedaż

Wierzytelności na sprzedaż PWR

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym ZAKŁAD MASARSKI "TRIO" SP. Z O. O. SP. K. w upadłości likwidacyjnej

ogłasza sprzedaż wierzytelności

 

Syndyk Masy Upadłości Spółki pod firmą: ZAKŁAD MASARSKI "TRIO" SP. Z O. O. SP. K. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Jaśle ogłasza sprzedaż wierzytelności przysługujących masie upadłości wobec Dłużnika: 

  • PWR POLAND Sp. z o. o., Poniatów 13 A,  98-215 Poniatów - wierzytelność wynika z Aktu Notarialnego z dnia 07 marca 2014 r. Rep A nr 1319/2014.

           Kwota wierzytelności:  2.122.000,00 zł.

           Postępowanie egzekucyjne umorzone 26-06-2017 r.  


Sprzedaż prowadzona jest w ramach zaproszeń do składania ofert organizowanego przez syndyka masy upadłości na podstawie Postanowienia Sędziego - Komisarza z dnia 11 lutego 2021 r.

Sprzedaż następuje za najwyższą zaoferowaną cenę.

Oferty należy składać  w terminie do dnia 30 kwietnia 2023 r.  na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta winna zawierać dane oferenta, przedmiot oferty oraz cenę ofertową brutto.

Syndyk zastrzega prawo do zmiany warunków sprzedaży, unieważnienia sprzedaży lub odstąpienia od sprzedaży bez podania przyczyn.

W sprawach nieuregulowanych niniejszymi warunkami mają zastosowanie przepisy ustawy Prawo Upadłościowe oraz  przepisy Kodeksu Cywilnego.

Uzyskanie szczegółowych informacji dotyczących przedmiotu sprzedaży możliwe jest w Biurze Postępowań Upadłościowych pod nr tel. 13 300 00 72.

Kancelaria Prawa Gospodarczego i Upadłościowego
Radca Prawny Dorota Dietl
Doradca restrukturyzacyjny Dorota Dietl

ul. Kościuszki 37 (II piętro)
38-200 Jasło

Telefon: (+48) 13 300 00 72
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(C) 2023 Doradca restrukturyzacyjny Dorota Dietl | realizacja medox.pl | Polityka prywatności | Polityka cookies